Hakkımızda2018-10-10T13:00:45+03:00

Tarihçemiz

Biz 27   ŞUBAT 2006 tarihinde kurularak DOĞALGAZ dünyasına yeni bir başlangıç yaptık.Bu bizim için çok zor bir doğumdu tek amacımız büyümekti.Büyürken tek bir amacımız KALİTELİ ve FARKLI  olmak.Çalışırken en büyük idealimiz hiç durmamak bunu yaparkende müşterilerimiz için kaliteli, fiyat olarak avantajlı ve ekonomik çözümler üretmek.

İnandığımız hizmet anlayışı ile müşterilerimiz için alternatifsiz olmak, bizim en büyük   memnuniyet kaynağımız.

Bunu yapmak için biz  MFA  çalışanları,mesleki gelişimimiz için   devamlı eğitime inanıyoruz.Teknolojiyi kullanan,takım olabilen, biz diyebilen bir kadroyu oluşturarak hızla geleceğin firması olabilmek yönünde çalışıyoruz…

Temel İlke ve Değerlerimiz

Görevlerimizi en uygun şekilde yerine getirebilmek için işimizde uzmanlaşmaya önem veririz.Başarıda çalışma ortamının önemini biliriz.

Farklıyız,yetenekli, enerjik, coşkulu ve verimliyiz.Her bireyin farklı özellikler taşıdığında ve bu farklılığın birer zenginlik kaynağı olduğuna inanırız.

Rakip olarak kendimizi görürüz, hedeflerimize ulaşmaya azimli ve kararlıyız.Başarının takım çalışması ile elde edileceğine inanırız.

Emek ve başarıya saygılıyız.Doğruluk,dürüstlük,sorumluluk,saygınlık ve güvenirliliği mutluluğun anahtarı sayarız.Çalışanları ve hizmet

alanların beklenti,duygu ve düşüncelerine değer veririz.Paylaşmanın kendini azaltmak olmadığını biliriz.

MFA MÜHENDİSLİK TİC.LTD.ŞTİ